facebook
Wypożyczalnia
189
PLN
Wypożyczenie Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 300 mm f/4.0 IS PRO

Wypożyczenie Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 300 mm f/4.0 IS PRO

Olympus
Wypożyczenie Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 300 mm f/4.0 IS PRO
189,00 zł
in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
1-2 dni
Cechy produktu:
Wypożyczenie na 1 dzień - 189zł wypożyczenie na 2 dni robocze lub weekend (sobota i niedziela) - 299 zł
Gwarancja:
Zestaw zawiera:
Wypożyczenie : obiektyw
Ocena:
(Ilość ocen: 1)
Kod produktu:

14970

  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie

 

Wypożyczenie :

 

 

 

Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 300 mm f/4.0 IS PRO

 

 

 

 

Wypożyczenie na 1 dzień - 189zł
wypożyczenie na 2 dni robocze lub weekend (sobota i niedziela) - 299 zł


Wypożyczenie obiektywu możliwe jest po pozostawieniu zastawu w wysokości 50% wartości sprzętu (5500 zł) lub pozostawieniu w zastaw sprzętu o takiej wartości i podpisaniu umowy wypożyczenia.

tel. 42-215-74-31 lub 500-020-150

e-mail: marcin@fotoaparaciki.pl

 

M.Zuiko to dedykowane specjalnie dla aparatów z matrycą Micro 4/3 obiektywy wyróżniające się zarówno optyką najwyższej jakości jak też idealnym dopasowaniem pod kątem stylistycznym, wagowym i gabarytowym. Wszystko to przy zachowaniu filozofi kompaktowych rozmiarów. Produkty M.Zuiko podzielone zostały na 3 serie  - podstawową M.Zuiko, dostepną dla każdego użytkownika; zaawansowaną - M.Zuiko Premium, którą stanowią obiektywy stałoogniskowe o bardzo dużych jasnościach oraz M.Zuiko PRO - przeznaczoną dla najbardziej wymagających użytkowników, uszczelnianą, odporną,  i wyróżniającą się najdoskonalszymi parametrami optycznymi.

Przeznaczenie obiektywu

M.ZUIKO DIGITAL ED 300 mm f/4.0 IS PRO to niezwykle precyzyjna konstrukcja przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników. Ogniskowa 300 mm (odpowiednik 600 mm w aparatach pełnoklatkowych) doskonale sprawdzi się w fotografii sportowej (mecze piłki nożnej, żużel), przyrodniczej (dzika przyroda, ptaki) czy lotniczej.

Cechy wyróżniające

Zaawansowana konstrukcja optyczna

Konstrukcja obiektywu to 17 elementów znajdujących się w 10 grupach. Wśród zastosowanych soczewek znalazły się 3 soczewki Super ED, 3 soczewki Super HR oraz soczewka E-HR odpowiadając za najwyższą jakość obrazu praktycznie pozbawionego wad.

5-osiowa stabilizacja obrazu

Wyjątkowym rozwiązaniem jest zastosowana 5-osiowa stabilizacja obrazu, która współpracując ze stabilizacją obrazu w aparatach OM-D umożliwia wydłużenie czasu naświetlania o nawet 6EV. Pozwoli na na wykonanie zdjęć bez użycia statywu nawet przy czasach zbliżających się do 1 sekundy!

Uszczelniana obudowa

Jak wszystkie konstrukcje serii PRO model ten został uszczelniony umożliwiając użytkowanie w czasie deszczu, śniegu czy mrozu. Możesz więc robić zdjęcia nie zwracając uwagi na warunki atmosferyczne.

Funkcje dodatkowe

  • Pierścień ze sprzęgłem ostrości.
  • Przełącznik stabilizacji
  • Ogranicznik ostrości
  • Przycisk funkcyjny

 W obiektywie zastosowano dodatkowe udogodnienia, takie jak sprzęgło ostrości, umożliwiające szybkie przejście z trybu AF do MF, przełącznik stabilizacji, ogranicznik ostrości skracający czas ustawiania ostrości czy programowalny przycisk L-Fn.

Niezwykle szybki system AF

Duża jasność obiektywu oraz zastosowane technologie pozwalają na bardzo szybkie i jednocześnie ciche ustawianie ostrości. Przy połączeniu obiektywu z aparatem Olympus OM-D E-M5 Mark II do dyspozycji mamy autofokus ostrzący z prędkością do 300ms!

Niewielka waga i gabaryty

Waga wynosząca 1270 gram przy tego rodzaju obiektywie jest wynikiem wyśmienitym i nawet o 75% niższym niż w obiektywach produkowanych do aparatów z matrycą pełnoklatką. Dzięki temu ten doskonały obiektyw możesz mieć zawsze w swojej torbie.

Współpraca z telekonwerterem

Obiektyw współpracuje z telekonwerterem Olympus MC-14zwiększając ogniskową o 1.4 raza a więc do realnej ogniskowej 420 mm (odpowiednik 840 mm dla matryc pełnoklatkowych).

Cechy produktu Wypożyczenie na 1 dzień - 189zł wypożyczenie na 2 dni robocze lub weekend (sobota i niedziela) - 299 zł
Zestaw zawiera Wypożyczenie : obiektyw

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl