facebook
Statywy
1650
PLN
Statyw Manfrotto MT190CXPRO4, 4 sekcje, węglowy, kolumna 90 st. + głowica 496RC2

Statyw Manfrotto MT190CXPRO4, 4 sekcje, węglowy, kolumna 90 st. + głowica 496RC2

Manfrotto
Statyw Manfrotto MT190CXPRO4, 4 sekcje, węglowy, kolumna 90 st. + głowica 496RC2
1 650,00 zł
in_stock
Dostępność
w magazynie
Wysyłka w
1-2 dni
Cechy produktu:
4-sekcyjna konstrukcja wykonany z włókien węglowych wysokość maksymalna 160 cm wysokość minimalna 8 cm długość po złożeniu 52.5 udźwig 7 kg kolumna z mechanizmem Q90 gniazdo Easy Link na dodatkowe akcesoria wbudowana poziomnica czterostopniowa blokada nóg
Gwarancja:
24 miesiące możliwość przedłużenia do 10 lat po rejestracji
Zestaw zawiera:
statyw MT190CXPRO4, głowica 496RC2
Ocena:
(Ilość ocen: 1)
Kod produktu:

15994

  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie

Nowy statyw MT190 to młodszy brat jednego z najpopularniejszych statywów na rynku – znanego wszystkim: 190XPROB. Zachowuje wszystkie zalety poprzednika, przy czym jest wyższy, szybszy i bardziej kompaktowy.

Od konkurencji wyróżnia go nowoczesny, włoski design oraz innowacyjne rozwiązania, jeszcze bardziej ułatwiające pracę dzisiejszego fotografa.

Quick Power Lock – Nowoczesny system zacisków to nie tylko solidne, ale i ultra szybkie rozwiązanie. Jednym ruchem możesz odblokować wszystkie blokady nogi statywu, skracając tym samym czas jego rozstawiania. Mniej czasu na rozkładanie, więcej na zdjęcia!

Q90 – Jedna z ważniejszych funkcji poprzedniego modelu to możliwość łatwego i szybkiego obracania kolumny do pozycji poziomej bez konieczności zdejmowania aparatu czy głowicy. Mechanizm ten w nowej wersji został ukryty w górnej części statywu i wysuwa się tylko kiedy jest potrzebny. W połączeniu z nowym projektem samej kolumny pozwoliło to znacznie zredukować długość statywu po złożeniu. Jeszcze bardziej mobilny!

Gniazdo Easy Link – Od teraz możesz sam rozszerzać możliwości swojego statywu. Podłącz światło LED, lampę błyskową czy inne akcesoria, zamieniając swój statyw w małe, przenośne studio!

Obrotowa poziomica – W nowym modelu przymocowana jest do kolumny w taki sposób, że możemy ją dowolnie obracać. Dzięki temu nigdy nie jest przysłonięta przez aparat.

Czterostopniowa blokada rozstawu nóg – Pozwala na rozłożenie statywu w praktycznie dowolnej pozycji, ułatwiając prace w niestandardowych warunkach. Po obrocie kolumny możemy na przykład ustawić statyw na wysokości 9 cm od podłoża !

Seria 190

Manfrotto MT190 to unikalny statyw, który zapewnia większą zwartość i łatwość w transportowaniu. Oferuje ona ustawienia ultra-uniwersalne, które sprawiają, że łatwiej uwolnić wyobraźnię i kreatywność każdego fotografa.

Rozbudowane możliwości

W serii 190X możemy zamienić statyw w mobilne studio. Jarzmo statywu 190X zostało wyposażone w złącze Easy Link do zamocowania akcesoriów foto lub wideo takich jak lampy LED, lampy błyskowe, reflektory lub inne elementy wyposażenia - co pozwala nam nam rozszerzyć możliwości fotografowania.

Innowacyjny system - One-Finger Action

Dzięki innowacyjnemu systemowi zastosowanemu w serii 190 za pomocą jednego palca możemy przechylić bez demontażu pionową kolumnę razem z aparatem i głowicą do pozycji poziomej, co daje nam dużą elastyczność w fotografowaniu i pracy.

Kreatywne ustawienia

Jedną z kluczowych cech statywu 190X jest adapter niskiego położenia, który pozwala na dużą kreatywność podczas fotografowania. Po umieszczeniu w jarzmie statywu w połączeniu z czterema kątami nachylenia nóg statywu, pozwala na osiągnięcie bardzo niskiej pozycji.

 

 

Cechy produktu 4-sekcyjna konstrukcja wykonany z włókien węglowych wysokość maksymalna 160 cm wysokość minimalna 8 cm długość po złożeniu 52.5 udźwig 7 kg kolumna z mechanizmem Q90 gniazdo Easy Link na dodatkowe akcesoria wbudowana poziomnica czterostopniowa blokada nóg
Gwarancja 24 miesiące możliwość przedłużenia do 10 lat po rejestracji
Zestaw zawiera statyw MT190CXPRO4, głowica 496RC2

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl