facebook
paluszki AA
Akumulatory Sanyo Eneloop R6/AA NiMH 2400mAh (opak 4 szt)

Akumulatory Sanyo Eneloop R6/AA NiMH 2400mAh (opak 4 szt)

Sanyo
Akumulatory Sanyo Eneloop R6/AA NiMH 2400mAh (opak 4 szt)
Cechy produktu:
możliwość ładowania do 500 razy; samorozładowanie : 75% pojemności po roku; możliwość doładowania; wysoka wydajność również przy nisikich temperaturach do -20 °C
Gwarancja:
12 miesięcy
Zestaw zawiera:
4 szt akumulatorki
Ocena:
(Ilość ocen: 1)
Kod produktu:

3953

  • Produkty powiązane
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie

Najnowsze akumulatory z  serii XX mają zwiększoną pojemność do 2400 mAh, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowania w urządzeniach o wysokim zużyciu energii - szczególności w aparatach cyfrowych czy lampach cyfrowych.

Firma  Sanyo, największy na świecie producent akumulatorków, położyła raz na zawsze kres wadom standardowych akumulatorów dzięki innowacyjnej technologii pierwszych na świecie baterii akumulatorowych: Eneloop. Łączą one nowoczesną technologię akumulatorów NiMH z zaletami tradycyjnych baterii alkalicznych.

Wszystkie baterie rozładowują się z upływem czasu, nawet jeśli nie są używane. Efekt ten jest szczególnie zauważalny w standardowych akumulatorach. Trzeba je ładować godzinami, zanim będą gotowe do użycia. Rozładowują się szybko w urządzeniach o niewielkim poborze mocy, nawet gdy nie są używane. Innymi słowy: nigdy nie wiadomo, czy akumulator jest naładowany, czy rozładowany. Firmie Sanyo udało się jednak, dzięki konsekwentnej optymalizacji technologii akumulatorów, skutecznie zminimalizować efekt samorozładowywania. Ogniwa Eneloop gromadzą energię w optymalny sposób, nawet przy długiej bezczynności:  po 12 miesiącach ogniwo zachowuje 75% energii. Dzięki temu Eneloop jest pierwszym akumulatorem oferowanym w handlu w stanie naładowanym. Ogniw Eneloop można używać bezpośrednio po zakupie, podobnie jak baterii tradycyjnych.

Akumulatorki Sanyo Eneloop znacznie przewyższają wydajność zwykłych baterii, szczególnie w zastosowaniach o wysokim zużyciu prądu, takich jak fotografia cyfrowa. Dzięki ogniwom Eneloop skończy się ciągła wymiana baterii w aparacie. Zachowują wysokie parametry i pojemność nawet w warunkach, w których standardowe baterie zwykle zawodzą: w niskich temperaturach, np. podczas zimowego urlopu. W porównaniu z akumulatorami NiMH posiadają większe napięcie. Różnica ta wynosi tylko kilka miliwoltów (mV), ale jest odczuwalna dla użytkowników aparatów cyfrowych.

Najnowsze akumulatory z serii XX mają zwiększoną pojemność do 2400 mAh, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowania w urządzeniach o wysokim zużyciu energii - szczególności w aparatach cyfrowych czy lampach cyfrowych. Akumulatory można ładować do 500 razy, dzięki czemu są przyjazna dla środowiska. Ponadto akumulatory są przystosowane do działania w niskim temperaturach, dochodzących nawet do -20 stopni C.

Najważniejsze cechy:

- Możliwość ładowania do 500 razy

- Samorozładowanie : 75% pojemności po roku

- Możliwość doładowania

- Wysoka wydajność również przy niskich temperaturach do -20 °C

Parametry:

- Rozmiar AA(R6)

- Pojemność: 2400 mAh

- Napięcie: 1.2V

- Technologia: Ni-Mh

 

Rodzaj Ni-MH
Napięcie [V] 1.2V.
Pojemność [mAh] 2500
Zestaw zawiera 4 szt akumulatorki
Cechy produktu możliwość ładowania do 500 razy; samorozładowanie : 75% pojemności po roku; możliwość doładowania; wysoka wydajność również przy nisikich temperaturach do -20 °C
Gwarancja 12 miesięcy
Zestaw zawiera 4 akumulatory AA 2400 mAh

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl